Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Vampire Diaries  ~  Druhá série

Renca2
Zaslal: čt Zář 09, 2010 8:09 am Citovat
Vlkodlačice
Na Nově se diváci Upířích deníků dočkají až v příštím roce.

Ale už dnes začíná na CW druhá řada. Very Happy

České i slovenské titulky budou opět k dispozici na www.vampire-diaries.cz

Edit:
Web VD v pátek díky náporu fanoušků spadl, titulky k 1. dílu 2. série jsou nahozené na serialzone.cz a titulky.com

Zaslal: so Říj 23, 2010 6:25 pm Citovat
Vlkodlačice
Na webu VD se teď nějak šachuje, doufám, že se to časem utřepe a přestanou tam lozit otravní fanoušci, protože můžeme být rádi, že tu tak dobrý web je a snad brzy najdou někoho schopného na překlad a časování titulků, ty začátečnické, co se objevily na titulky.com, nebyly nic moc.

Hodně se mi líbil poslední šestý díl, zvlášť ta úvodní přeskakující postelová scéna Wink Ale také Masonovo mučení, nečekala jsem, že Stefan tak v klidu přejde mrtvolu v obýváku, ale zřejmě je otrlejší než se dělá Laughing

Zaslal: ne Říj 24, 2010 3:15 pm Citovat
Upírka
Postelová scéna byla dobrá, možná, že kdyby šli do 4 tky, tak by to nemuselo skončit, tak špatně Laughing Stefanovo poklidné překročení mrtvoly mi nepřišlo něják zvláštní, dokud jsi to tu nenapsala Very Happy
S Damonem je fakt sranda, má dobrý hlášky a navíc je to kus! Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Renca2
Zaslal: po Říj 25, 2010 6:30 am Citovat
Vlkodlačice
No nevím, jak by tu čtyřku Nina točila Laughing A pokud si mám představit trojku, tak radši s Damonem Laughing

Zaslal: po Říj 25, 2010 11:39 am Citovat
Upírka
Těžce Very Happy Taky bych radši Damona a k němu bych to nakombinovala s True Blood, takže buď Bill nebo Eric a nebóóó by přece mohla být čtyřka - Damon, Bill, Eric a moje maličkost Laughing
darkwitch
Zaslal: po Říj 25, 2010 11:52 am Citovat
Upírka
Speshelli napsal:
Těžce Very Happy Taky bych radši Damona a k němu bych to nakombinovala s True Blood, takže buď Bill nebo Eric a nebóóó by přece mohla být čtyřka - Damon, Bill, Eric a moje maličkost Laughing

to je zvracene, ale zni to moc dobre Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renca2
Zaslal: po Říj 25, 2010 12:00 pm Citovat
Vlkodlačice
jo tak takováhle čtyřka Laughing to je už jak z Anity Blake, jen by to chtělo nějakého dárce krve, třeba Alcida místo Billa Wink

Zaslal: po Říj 25, 2010 12:14 pm Citovat
Upírka
I kdyz musim rict, ze se mi mnohem vic libi upiri z Bratrstva cerne dyky... to jsou poradni muzsky Very Happy

ale to je trochu OT
Renca2
Zaslal: po Říj 25, 2010 12:16 pm Citovat
Vlkodlačice
jo, na ty je založen topic mezi knihami, ale zatím tam se mnou nikdo nediskutuje Wink

Zaslal: po Říj 25, 2010 12:22 pm Citovat
Upírka
Darkwitch: Popiš pls pro názornost Very Happy

Renča: Alcid místo Billa může klidně být nebo se může taky přidat Laughing
darkwitch
Zaslal: po Říj 25, 2010 12:51 pm Citovat
Upírka
Speshelli napsal:
Darkwitch: Popiš pls pro názornost Very Happy

dobre jen pro tebe... dvoumetrovy svalousi se zlym pohledem Very Happy je to nejkratsi, ale myslim, ze nejvystiznejsi popis...
Speshelli
Zaslal: po Říj 25, 2010 1:32 pm Citovat
Upírka
Popis zachytil to nejdůležitější a je dostačujíícíí Very Happy
Renca2
Zaslal: pá Pro 03, 2010 6:47 pm Citovat
Vlkodlačice
Po 10.díle 2. série Sacrifice
Nedávno jsem četla nějaký článek, koho by si fanušci představovali jako prastrarého upíra Klause, který pátrá po Eleně. Jeden z návrhů byl Gale Harold, ale pak to někdo odmítl s tím, že velmi podobný herec je Daniel Gillies, který hraje Elijaha. A já si pořád říkala, koho mi připomíná.

Jinak jsem zvědavá, co má Elijah za lubem a proč chrání Elenu, jestli je proti Klausovi či s ním Confused

Zaslal: pá Pro 03, 2010 8:12 pm Citovat
Upírka
Jsem pozadu, u 9. dílu Rolling Eyes Podoba tam skutečně je velká. Jako Klaus by se mi líbil John Malkovich Very Happy
Renca2
Zaslal: so Pro 04, 2010 6:33 pm Citovat
Vlkodlačice
Předpokládám, že nám tajemného Klause stejně neukážou, ale představuji si někoho mladšího než Malkoviche.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na: