Obsah fóra Děti noci, útočiště pro upíry a vlkodlaky
Autor Zpráva

<  Textové RPG  ~  Oktarína RPG

Moira
Zaslal: so Lis 19, 2011 5:58 pm Citovat
Vlkodlačice
Směle si vás dovoluji pozvat k zatím relativně nové hře Oktarína. Jde o textovou online RPG, tj. hra na hrdiny, kde si stvoříte vlastní postavu, za kterou pak ve hře píšete, co dělá, co si myslí, co říká... Je to podobné systému dračího doupěte, akorát se jenom píše a nejsou potřeba kostky, zato spousta fantazie a kreativity.

Že je vám slovo "oktarína" povědomé, nebo naopak vůbec? Oktarína je osmá barva duhy a pochází ze série knih Sira Terryho Pratchetta, známé jako Zeměplocha. Žánrově se pohybujeme někde v oblasti humoristické a městké fantasy.
Zdánlivě v tom možná na první pohled moc souvislostí s dětmi noci není, ale opak je pravdou. Výjimečně nadaní hráči, kteří rozumějí pravidlům a umějí skutečně nápadiě a bravurně hrát, je čas od času povolen (za účelem udržení "limitu") druh upír nebo vlkodlak.

Pojetí Sira Terryho v otázkách těchto ras je zvláštní, udržuje klasické a obecně rozšířené názory (např. upíři z hororů v první polovině dvacátého století) a zároveň si z nich trošku utahuje. Pokud jste nováčci "v oboru", je mnohem lepší zvolit si raději člověka (nároky u tvoření profilu nejsou tak drsné), v každém případě...

...pokud vás tento článeček zaujal (a já doufám, že není příliš vlezlý, ale považuji jej za vhodný nebo aspoň přiměřený tématu :3 ), pro bližší informace mohou zvědavci navštívit domovskou stránku:

>> Oktarína RPG <<
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erwien
Zaslal: so Lis 19, 2011 9:18 pm Citovat
Upírka
hmm... já textový rpg ráda.. prolezu to a možná se tam objevím, dík za tip Wink

_________________
Jak doteky osudu, plíží se tmavý stín tmou, prozrazujíc tajemství temnější bezměsíčné noci...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.